Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (4)

  • GRAND
    84 000 $
    1 327 $/м²

    Архітектора Артинова вул., 5

    3 кімнати
    63 / 39 / 7 м²
    поверх 1 з 2
    вчора
    Ідеальне МІСЦЕ для Вашого Бізнесу в самому Центрі міста! Приміщення розташоване на першому поверсі. Чудове розташування, поруч парк, суд, інші адміністративні установи. Це 3-кімнатна Квартира площею 65 м², яка стане ідеальним простором для нотаріальної контори, адвокатського бюро чи офісу. Зручний перший поверх, Ваші клієнти легко знайдуть Вас. Високі стелі, окремі кімнати, чудова локація. Тут кожна деталь говорить про перспективу. Під Ремонт – отже, ви зможете облаштувати інтер’єр відповідно до власного стилю та потреб.
    Рієлтор
  • GRAND
    148 000 $
    2 064 $/м²

    Генерала Гандзюка вул., 17

    2 кімнати
    72 / 36 / 19 м²
    поверх 8 з 10
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Це не просто 2к квартира, це 71,7 м² продуманого комфорту та візуального задоволення. Тут немає нічого випадкового: кожна лінія, кожен світильник та текстура створюють атмосферу спокою та статусу. Чому цей об'єкт вартий вашої уваги: 🌿 Простір, що дихає: 71,7 м² з ідеальним зонуванням. 🌿 Велика вітальня для прийому гостей та затишна приватна зона. 🌿 Матеріали та світло. Декоративні фактури на стінах, що змінюють відтінок залежно від освітлення, та золоті акценти, які додають вишуканості. 🌿 Готове рішення! Вам не потрібно чекати закінчення ремонту чи доставки меблів. 🌿 Естетика в деталях що створюють настрій. 📍ЖК «Перлина Поділля», престижний район, де все необхідне знаходиться поруч.
    Рієлтор
  • GRAND
    105 000 $
    2 188 $/м²

    Праведників Світу вул., 21-Г

    1 кімната
    48 / 18 / 17 м²
    поверх 9 з 10
    2023 рік побудови
    вчора
    Якщо шукаєте квартиру, де вже все зроблено зі смаком, цей варіант саме для вас. ✔ повністю укомплектована меблями та технікою ✔ сучасне планування ✔ якісні матеріали оздоблення ✔ стильний санвузол ✔ квартира в новобудові ЖК Forest Home — сучасний комплекс для тих, хто обирає комфорт, якість та затишок. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
    Рієлтор
  • GRAND
    152 000 $
    2 338 $/м²

    Праведників Світу вул., 21-Г

    2 кімнати
    65 / 34 / 17 м²
    поверх 8 з 10
    2023 рік побудови
    вчора
    СТИЛЬНА 2К У ЖК FOREST HOME квартира, що підкорює з першого погляду Якщо шукаєте квартиру, де вже все зроблено зі смаком, цей варіант саме для вас. Стильний дизайнерський ремонт, продуманий до дрібниць інтер’єр, якісні меблі та техніка. ✔ повністю укомплектована меблями та технікою ✔ сучасне планування ✔ багато світла та простору ✔ якісні матеріали оздоблення ✔ стильний санвузол ✔ квартира в новобудові ЖК Forest Home — сучасний комплекс для тих, хто обирає комфорт, якість та затишок. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.